Norite paklausti? +370 5 260 3181
Patalynė internetu
  1. Patalynė
  2. /
  3. Antklodės

Antklodė MERKYS WOOL SUPERWASH 250

4.7/5
(42 pirkėjo(-ų) įvertinimai)

Pasirinkite dydį

Antklodės matmenys: 140x205 cm
59.00
Antklodės matmenys: 172x205 cm
79.00
Antklodės matmenys: 200x220 cm
82.00
Antklodės matmenys: 220x240 cm
95.00
Pristatymo laikas: darbo dienos(-ų)
Antklodė MERKYS WOOL SUPERWASH 250
Antklodės užpildas - skalbiama avių vilna.
Gaminiams su skalbiamos avių vilnos "superwash" užpildu rekomenduojamas cheminis valymas, galimas skalbimas mašinoje 40oC temperatūroje "vilnos" skalbimo režimu, naudojant skalbimo priemones, skirtas skalbti vilną, mechaninis džiovinimas žemoje temperatūroje.
Užpildas - vilna 250 g/m2

Avių vilna - mėgstantiems natūralumą, komfortą ir šilumą. Natūraliu vilnos pluoštu užpildyta antklodė miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių puikiai tiks besiskundžiantiems kaklo ir nugaros skausmais, artritu. Pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu. Tinkama naudoti tiek žiemą, tiek vasarą: žiemą - šildo, vasarą - vėsina. Vilnos užpildo antklodė yra higieniška - atspari dulkėms, pelėsiams, bei kitoms bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tiks alergiškiems žmonėms. Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Pagaminta Lietuvoje. Gamintojas UAB "Merkys".

#31169

Kaip prižiūrėti:

  • Vilnos patalynėje nesikaupia jokios išskyros ar prakaitas, nes vilna puikiai praleidžia orą.
  • Geros kokybės atviros vilnos patalynę pakanka karts nuo karto papurkšti vandeniu bei nušukuoti.
  • Miegant neapvilktoje patalynėje, patariama bent kartą per savaitę ją palaikyti lauke, saulės atokaitoje, nes tiesioginiai saulės spinduliai džiovina vilnos riebalą – lanoliną, tad vilnos plaukas gali sukietėti ir pasidaryti šiurkštūs.
  • Kartą per pusmetį išvalyti su putomis ir šepečiu.
  • Taip pat galima skalbti namuose: su specialia vilnai skirta skalbimo priemone gerai išminkyti antklodę, o paskui gerai 2-3 kartus nuskalauti drungnu vandeniu.
  • Po skalavimo antklodę vertėtų palikti vonioje 1-2 valandoms, kad nubėgtų vanduo, tuomet ją kur kas lengviau iškelsite ir pakabinsite.
Mes rekomenduojame
Top

Antialerginė pagalvė MEDISENS

Poliesteris
14.00€
Top

Pūkinė antklodė QUEEN-100 ALL YEAR

Pūkai ir plunksnos
345.00€