Norite paklausti? +370 5 260 3181
Patalynė internetu

Pristatymo politika

Mūsų patikimas partneris VENIPAK užsakytas prekes pristato į visus Lietuvos miestus ir kaimelius. Prekės Jums ar Jūsų nurodytam asmeniui bus įteiktos tiesiai į rankas.

Kurjeris paprastai pristato kitą darbo dieną po mūsų pranešimo apie išsiųstas prekes. Prekės pristatomos darbo valandomis (nuo 8h iki 17 h), tad prašome nurodyti adresą kuriuo būnate šiomis valandomis, tai gali būti darbo adresas, namų adresas ar kitas adresas. Elektroniniame laiške mes siunčiame siuntos kodą ir kurjerių tarnybos kontaktinį telefoną. Taip pat, dieną prieš pristatant siuntą,VENIPAK Jums atsiųs SMS priminimą, kuriame bus nurodytas siuntos pristatymo adresas bei grynųjų pinigų suma, kurią paruoškite lygiai. Kurjeris praneša pirkėjui apie atvykimą skambučiu arba SMS žinute likus 15-60 min iki siuntos pristatymo.

Neradus pirkėjo nurodytu adresu, siunta grąžinama į VENIPAK terminalą ir nemokamai saugoma tris dienas.

Dėmesio! Į Kuršių Neriją siuntos siunčiamos per Lietuvos paštą, už užsakymą apmokėjus iš anksto.

Pristatymo kainas Jūs galite sužinoti prekių krepšelyje.

Jeigu Jūs turite klausimų dėl pristatymo terminų susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu pagalba@patalynespasaulis.lt ir mes mielai Jums padėsime.

 Įprastai prekių pristatymas kainuoja 2.99 EUR, priklausomai nuo prekės svorio gali kainuoti ir 4.35 EUR. Užsakant prekių už 55 EUR ir daugiau - pristatome nemokamai.


PREKIŲ ATSIĖMIMAS OFISE

Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti ir mūsų biure adresu Laisvės pr. 71 a. Vilniuje, nuo 9 iki 18 h (I-V). 

Užsakytos prekės rezervuojamos 10 d.d. Jei žinote, kad atvykti nespėsite ar negalėsite - susisiekite su mumis.

Apie užsakymo atsiėmimą mes informuojame SMS žinute.


Nerandate tinkamo patalynės komplekto?

Jei Jūs nerandate tinkamo dydžio patalynės komplekto, mūsų siuvėja Marytė gali Jums pagelbėti. Tereikia pasirinkti tinkamą medžiagą iš mūsų asortimento bei nurodyti Jums reikalingus dydžius, komplektaciją ir Marytė skubės pasiūti užvalkalus būtent Jums!
Top

Audinys KATINAI

Vaikams (100% medvilnė)

Audinys MINIONS SAND

Vaikams (100% medvilnė)

Audinys MINIONS BLUE

Vaikams (100% medvilnė)

Audinys EVELINA

DELUX satinas

Audinys FRAPPE

Satinas