Norite paklausti? +370 5 260 3181
Patalynė internetu
  1. Patalynė
  2. /
  3. Čiužiniai

Čiužinys MODERN M3

Pasirinkite dydį

Matmenys: 80x200 cm
283.00
Matmenys: 90x200 cm
314.00
Matmenys: 120x200 cm
417.00
Matmenys: 140x200 cm
477.00
Matmenys: 160x200 cm
543.00
Matmenys: 180x200 cm
608.00
Matmenys: 200x200 cm
669.00
Pristatymo laikas: darbo dienos(-ų)
Nepamirškite! Jeigu Jums nepatiks ši prekė, ją galėsite grąžinti.
Čiužinys MODERN M3
Išskirtinis dizainas ir unikalios technologijos CopperCoil, Climalatex ir Smartcel Sensitive kombinacija puikiai tiks mėgstantiems modernų gyvenimo stilių. Puikus pasirinkimas tiems, kurie kelia padidintus reikalavimus miegojimo vietos kokybei ir patikimumui. Sukuria atpalaiduojantį mikromasažo efektą net ir esant didžiausioms apkrovoms.

ČIUŽINIO STRUKTŪRA:


Nuimamas užvalkalas 1 Užvalkalo iš trikotažinio audinio Smartcel Sensitive sudėtyje yra cinko oksido, kuris pasižymi teigiamu kosmetiniu poveikiu odai ir skatina jos atsinaujinimą. Cinko jonai padeda išvengti dulkių erkių atsiradimo ir neleidžia kauptis kvapams. Gamintojas — Bodet&Horst (Vokietija).
Climalatex 2 Latekso rūšis, pasižyminti pаdidintu akytumu, kiaurine perforacija ir kalvelių formos reljefu, kuris užtikrina optimalų miegojimo vietos mikroklimatą dėl puikios oro ir drėgmės apykaitos. Naudojant įvairių formų reljefą, sluoksnio paviršiuje sukurtos septynios komforto zonos, kurios stiprina ortopedinį efektą. Gamintojas — Artilat (Belgija).
Kokoso pluoštas 3 Natūrali medžiaga iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo. Gamintojas — Enkev (Nyderlandai).
CopperCoil X1200 4 Unikalus nepriklausomų vario sluoksniu dengto plieno spyruoklių blokas. Dėl savo bimetalinių savybių daro sveikatinimo poveikį visam organizmui. Išdėstymas šachmatine tvarka padidina miegojimo vietos leistiną apkrovą iki 150 kg. Gamintojas — AGRO (Vokietija).
Kokoso pluoštas 5 Natūrali medžiaga iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo. Gamintojas — Enkev (Nyderlandai).
Lateksas 6 Natūrali medžiaga, gaunama plakant kaučiuko medžio sakus į putas. Minkšta, higieniška ir gerai vėdinama, ji užtikrina stuburui tamprų palaikymą. Gamintojas — Artilat (Belgija).


TECHNINĖ INFORMACIJA:


Amžiaus kategorija suaugusiems

Аukštis (cm) 24
Maksimali apkrova gulimai vietai (kg) 150
Standumo lygis (viršutinė pusė) vidutiniškai kietas
Standumo lygis (apatinė pusė) vidutiniškai kietas
Pagrindinė čiužinio medžiaga CopperCoil X1200
Spyruoklių skaičius (į kv.m.) 300
Užvalkalo audinys Smartcel Sensitive

CopperCoil

Unikalios bimetalinės plieno vielos spyruoklės, kurios specialios įrangos pagalba yra padengtas plonu sluoksniu vario. Tai suteikia spyruoklėms išskirtinę išvaizdą, jos tampa lygesnės — begarsės, prailgėja tarnavimo laikas, o taip pat apsaugo nuo statinio elektros krūvio kaupimosi. Be to, neskaitant kad pagėrėja spyruoklių mechaninės savybės, varis kaip metalas turi ir gydomujų savybių bei teigiamai veikia žmogaus organizmą.

Tricover

Šiuolaikinė technologija "apvelkant" nailoniniu tinkleliu, kuris sumažina trintį tarp čiužinio užvalkalo ir branduolio, apsaugo čiužinį nuo dėvėjimosi ir prailgina tarnavimo laiką.

X-Frame

Apsauginė konstrukcija iš elastinės putų medžiagos aplink čiužinio perimetrą, suteikianti čiužiniui patogesnį naudojimasi ir ilgesnį tarnavimo laiką.


Sleep&Clean

Užtrauktukas aplink per visą čiužinio perimetrą, kuris leidžia lengvai padalinti užvalkalą į dvi dalis, ir lengvai nuimti plaunant/valant arba pakeičiant.


Pagaminta Baltarusijoje

#m3/80200